Kudüs Tekvando Takımı, Pendik Belediye Spor Kulübü Tekvando Takımı ile ortak kamp programı için Pendik’e geldi.

Pendik Belediye Spor Kulübü ile ortak kamp programı için Pendik’e gelen Kudüs Tekvando Takımı’nın antrenörü Muhammet Judeh, Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’e  teşekkür plaketi vererek,  Kudüs’te  tekvando denilince akla  Pendik’in geldiğini belirtti.

Kudüs Tekvando Takımı, Pendik Belediye Spor Kulübü Tekvando Takımı ile ortak kamp programı için Pendik’e geldi. Antrenörleri Muhammed Judeh ve 18 kişilik takımın yer aldığı Kudüs Takımı,  15 günlük kamp boyunca belediye takımı ile antrenman yaparken, İstanbul’da Bağcılar, Sancaktepe ve Üsküdar gibi çeşitli ilçelerde dostluk müsabakaları gerçekleştirdi.  Kamp programı çerçevesinde Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Kudüs takımı ile bir araya geldi.

Duygusal anların yaşandığı buluşmada Kudüs takımının antrenörü Muhammed Judeh, ev sahipliğinden ve gösterdikleri yakın ilgiden dolayı Başkan Şahin’e teşekkür plaketi verdi. Son yıllarda Pendik Belediyesi ile tekvandoda birçok işbirliği yaptıklarını dile getiren Judeh, Kudüs’te tekvando denilince akla Pendik’in geldiğini vurguladı. Judeh yeni bir kamp programı için Başkan Şahin ve Pendik Belediye Spor kulübü Tekvando Takımı’nı Kudüs’e davet etti

Ana Sayfa Tüm Haberler