Türkiye Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek Pendikspor’un sezon açılışı münasebetiyle kahvaltı programı düzenlendi.

Sezon açılışı nedeniyle düzenlenen programda  Pendikspor’un  yönetici ve futbolcu kadrosuyla bir araya gelen Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, “Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sene de iyi sonuçlar elde edeceğiz. Pendikspor,  şehirdeki sportif ruhun gerçek lokomotifidir.”dedi.

Türkiye Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek Pendikspor’un sezon açılışı münasebetiyle kahvaltı programı düzenlendi. Programa Kaymakam Osman Tunç, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Emniyet Müdürü Ahmet Irmak, Pendikspor Başkanı Sami Bayram, Pendikspor yöneticileri, teknik kadro ve futbolcular katıldı. Geçtiğimiz sezon şampiyonluğa oynayan Pendikspor için  bu sene de hedeften şaşmayan, savaşan bir genç takım oluşturduklarını belirten Kulüp Başkanı Sami Bayram kente güzel şeyler yaşatmak istediklerini dile getirdi.

“Pendikspor şehirdeki sportif ruhun  gerçek lokomotifidir”

Geçen sezon çok ciddi performans ortaya koyarak şehrin sportif heyecanını artırdıklarını vurgulayan Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, bu sene de iyi sonuçlar elde edeceklerini belirtti. Başkan Şahin şöyle devam etti: “Birlik, beraberlik içerisinde gayret edeceğiz. Bizler her şartta kulübümüze destek vermeye devam edeceğiz. Geçen sezon bunu gördük ki Pendik halkı kulübüne gerçek anlamda sahip çıkıyor. Pendikspor ve halkı arasında bağ çok kuvvetli. Şehir halkı kulübüne kadar sahip çıkarsa, arasındaki bağlar ne kadar güçlü olursa, Pendikspor ilçedeki amatör kulüpler ve sporcularına ne kadar sahip çıkarsa , o zaman misyonunu yerine getirmiş olur. Pendikspor sadece kulüp değil, şehirdeki sportif ruhun gerçek lokomotifidir.”dedi.

“Hayalimiz şampiyonluk”

Önceki sene kente çok güzel heyecan yaşatan Pendikspor’un bu sene de hayalinin liderlik ve şampiyonluk olduğunu dile getiren Kaymakam Osman Tunç, bunun için mücadele edeceklerini, şehir halkı ile kenetleneceklerini belirtti.

Kadroya 8 takviye 

Geçtiğimiz sezon bir üst lige çıkmayı kıl payı kaçıran Pendikspor, bu sezon teknik heyet ve kadroda revizyona gitmeyi tercih etti. Sezon başı teknik direktör Şaban Yıldırım ile hazırlanan kırmızı beyazlı ekip, kadrosunu Fatih Şen, Samet Kartal, Süheyl Çetin, Alişan Ural, Okan Deniz, Ramiz Ok, Samet Katanalp ve Abdülkadir Akyıldız ile güçlendirdi. Geçtiğimiz yıl kadroda yer alan İlhan Şahin, Yaser Yıldız, Salih Aygen, Uğur Işıkal gibi isimler ile yollar ayrıldı. Öte yandan kulübün alt yapısında oynayan Fatih Çerlek, Mahmut Özkan, Muratcan Özel, Okan Demir, Olgun Ümit Yılmaz, Serkan Yıldız, Uğur Kara, Vural Sipor, Yusuf İder, Emre Kayaoğlu, Oktay Balcı, Enes Çavuş, Murat Günal, Hasan Gündoğdu ve Kadir Salih A takım’a yükseldiler.

Ana Sayfa Tüm Haberler