Dr. Kenan Şahin'den 65’inci Hükümet’in yeni bakan'larına “hayırlı olsun” ziyareti

65’inci Hükümet’in  Ulaştırma  Bakanı Ahmet Arslan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma  Betül Sayan Kaya ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ı Ankara’da ziyaret eden Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin,  yeni görevlerinin hayırlı olmasını diledi.

Bir dizi temasta bulunmak üzere Ankara’ya giden Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, aralarında Bakan ve milletvekillerinin de bulunduğu yoğun bir ziyaret programı gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Şahin, Ankara’daki ziyaretleri kapsamında ilk olarak 65’inci Hükümet’te  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı olan Fatma Betül Sayan Kaya’yla bir araya geldi. Bakan Kaya’yı makamında ziyaret eden Başkan Şahin, “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu.   

Yeni  Hükümetin  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a  “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulunan  Başkan Şahin, Pendik’te yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ziyaret sırasında AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, AK Parti Sivas Milletvekili Selim Dursun ve Pendik Belediye Başkan Danışmanı Necdet Dursun da eşlik etti.

Sağlık Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ'la da bir araya gelen Başkan Şahin, Sağlık Bakan Yardımcısı Ahmet Baha Öğütgen, Bakanlık Müsteşarı Eyüp Gümüş ve Müsteşar Yardımcısı Şuayip Birinci'yle de görüştü.

Ankara’da yoğun ziyaret programı

 Ankara temasları kapsamında Olağanüstü kongre sonucu MKYK üyesi ve Yerel Yönetimlerden sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olan Erol Kaya, AK Parti İstanbul Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Müezzinoğlu, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Ahmet Selim Köroğlu, Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) Başkanı  Ömer Fatih Sayan, Basın Yayın Enformasyon Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Okutan’ı  ziyaret eden Başkan Şahin,  İstanbul milletvekili Osman Boyraz, Sivas Milletvekili Selim Dursun, Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, İstanbul Milletvekili Haydar Ali Yıldız’la da bir araya geldi. 

El Sanatları Kurslarının tanıtımını da yaptı

Başkan Şahin, ziyaretleri esnasında Pendik Belediyesinin İpek Halıcılık kursunda üretilen dünyaca ünlü Hereke dokumaları ve diğer  el sanatları kursları ürünlerinden hediye ederek, el işçiliği eserlerinin tanıtımını da yaptı. 

Ana Sayfa Tüm Haberler