Dr. Kenan Şahin, iftarda gönülleri engelsiz Pendikliler ve aileleriyle bir araya geldi.

Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, iftarda gönülleri engelsiz Pendikliler ve aileleriyle bir araya geldi. Başkan Şahin, Ramazan ayında artan yardımlaşma, muhabbet ve kardeşliğin her gün devam etmesi temennisinde bulundu.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayının bereketli sofralarında toplumun her kesimini bir araya getiren Pendik Belediyesi, bu kez Pendikli engellileri ve ailelerini ağırladı. Dumankaya Camii bahçesinde verilen iftar öncesi masaları tek tek dolaşarak “Hoş geldiniz” diyen Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, tüm konuklarla yakından ilgilendi.

Yaptığı konuşmada Ramazan ayının önemine değinen Başkan Şahin, “Allah’a hamd olsun, bir Ramazana daha eriştik. Bu yıl da farklı mahalleler, farklı gruplar ve yörelerden insanlarımızla birlikte iftar sofralarının bereketini, muhabbet ve huzurunu  paylaşmaya, şehrimizde Ramazan coşkusunu yaşama ve yaşatmaya gayret ediyoruz. İftar sofralarında paylaştığımız lokmamız ve muhabbetimiz, hem şehrimiz, hem de ülkemiz ve tüm İslam alemi için berekete vesile olsun, birlik ve beraberliğimizi güçlendirsin” dedi.  Başkan Şahin, bu ayda artan yardımlaşmaların, muhabbetlerin, kardeşliklerin her gün devam etmesini diledi. 

Ana Sayfa Tüm Haberler