Pendik Belediyesinin bu yılki Anneler Günü etkinliği büyük coşkuyla geçti.

Pendik Belediyesinin bu yılki Anneler Günü etkinliği büyük coşkuyla geçti. Çocuklar annelerine sevgilerini meydandaki LED ekranda canlı yayında söylerken Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin de sevdikleriyle poz veren annelerin fotoğraflarını çekti. 

Her yıl Gazipaşa Meydanı’nda düzenlenen Anneler Günü etkinliği bu yıl çok daha büyük bir coşkuyla kutlandı. Özel olarak hazırlanan stantlarda ücretsiz fotoğraf çekimi, balon ve gül dağıtımına ek olarak bu yıl meydandaki LED ekrandan canlı yayın yapıldı. Pendikli çocuklar annelerine olan sevgilerini mini anneler günü platformuna çıkarak kameralar önünde söyledi. Kimi annesine olan sevgisini şiirle kimi de şarkı söyleyerek ifade etti. 

Hatıra fotoğraflarını Başkan Şahin çekti

Alana gelerek Pendiklilerin Anneler Gününü kutlayan Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, vatandaşlara gül dağıttı. Ücretsiz fotoğraf çekim standında ise kamera arkasına geçen Başkan Şahin, aileleri ve sevdikleriyle poz veren annelerin fotoğraflarını çekti. Sıcak havaya rağmen Pendikliler aileleriyle birlikte oldukça keyifli bir Anneler Günü geçirmiş oldu.

Ana Sayfa Tüm Haberler