Başkan Şahin’den hanımlara müjde!

Kültür Merkezleri içinde kadınlara özel açılan fitness salonlarından sonra Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin yeni  bir müjde daha vererek spor kompleksleri içinde kadınlar için ücretsiz sabah sporlarının başlatıldığını açıkladı.

Yatırımlarına sürekli yenilerini ekleyerek her yaştan vatandaşı sporla buluşturan Pendik Belediyesi,  7’den 70’e her isteyene  spor yapma imkanı sunuyorPendik’te sporu yaşam biçimi haline getirmeyi hedefleyen Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin tarafından hizmete açılan üç büyük spor kompleksi,  çeşitli branşlarda spor imkanı ve düzenlediği kurslarla her yaştan vatandaşa hizmet vermeye başladı.  Özellikle kadınları spora yöneltmek istediklerini,  bu amaçla  kültür merkezleri  vespor kompleksleri içinde en son aletlerle fitness salonları açtıklarını belirten Başkan Şahin, “Gösterilen yoğun ilgi ne kadar doğru bir iş yaptığımızı gösteriyor” dedi. 

Kadınlar için ücretsiz sabah sporu

Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, yeni  bir müjde vererek her üç spor kompleksinde birden kadınlar için ücretsiz sabah sporu başlatıldığını açıkladı.  Başkan Şahin,  bayanlara özel verilen  sabah sporu için kayıt gerekmediğini, spor kıyafetleri  ile gelen herkesin bu etkinliğe katılabileceğini belirtti. Pazartesi,Çarşamba Ve Cuma Dolayoba Ve Yeşibağlar Spor Komplekslerinde, Salı,Perşembe Ve Cumartesi Sülüntepe Spor Kompleksinde yapılabilecek sabah sporu,  saat  10:00-11:00 saatleri arasında uzman eğitmenlerin eşliğinde düzenleniyor.

Amaç sağlıklı nesiller

Pendik’in gelişimini sadece yol, plan, yapı ya da altyapı olarak düşünmediklerini ifade eden  Belediye Başkanı Dr. Kenan  Şahin, “Kent demek aynı zamanda şehirlinin de kentin imkanlarından en üst düzeyde istifade etmesi demektir. Biz her alanda olduğu gibi spor alanında da çok başarılı işler yaptık. Yakın zamanda gerçekleştirdiğimiz spor mekanlarıyla hedefimiz ;  olimpiyatlar  için şampiyonlar yetiştirmeye devam eden, engellilerimizin de spor faaliyetlerine imkan sağlayacak tesisleri hayata geçirmek olacak” dedi.

Ana Sayfa Tüm Haberler