Başarılı öğrenciler sertifikalarına kavuştu

 

Pendik Belediyesinin ilköğretim okullarına yönelik düzenlediği ‘Yüzme ve Tekvando Kursu’nda eğitim gören 249 öğrenci, sertifika almaya hak kazandı. Öğrencilere katılım belgelerini veren Belediye Başkanı Kenan Şahin başarılarından dolayı tebrik etti.

Pendik Belediyesinin ‘Yüzme ve Tekvando Kursu’nda eğitim gören başarılı 249 öğrenci sertifikalarını Belediye Başkanı Kenan Şahin’den aldı. Fethi Gemuhluoğlu İlköğretim Okulu’nun spor salonundaki tören İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gök, Milli Eğitim Şube Müdürü Yasin Turunç, Fethi Gemuhluoğlu İlköğretim Okulu Müdürü Yaşar Çağlar, okulda görevli öğretmenler ve öğrencilerle birlikte velilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Ödül töreninde 225 öğrenci yüzme 24 ise tekvando alanında sertifika aldı.

Kurslara ilgi her geçen gün büyüyor.

Uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşen kurslar öğrencilerin hem fiziki hem de ruhsal açıdan gelişimlerine önemli katkılar sağlıyor. En önemlisi de çocukların ve gençlerin enerjilerini doğru yönde kullanmalarına imkân veriyor. İşte bu durumun farkında olan veliler de her Pendik Belediyesinin düzenlediği spor kurslarına geçen gün daha fazla ilgi gösteriyor.

Törende konuşan Başkan Şahin, sporun hayatın vazgeçilmez bir unsuru olduğunu vurguladı.

Sertifika töreni sonrası öğrenciler mini bir gösteri yaptı.

Ana Sayfa Tüm Haberler