Başkan Topbaş'tan Pendik'e Teşekkür Ziyareti

 

 

29 Mart Yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını ikinci defa kazanıp aynı zamanda bir ilke de imza atan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir Topbaş teşekkür ziyareti için Pendik’e geldi.

Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin’i makamında ziyaret ederek, tebrik eden Başkan Topbaş daha sonra AK Parti’nin gurup toplantısına katılarak, meclis üyeleriyle bir araya geldi.Topbaş, grup toplantısında yaptığı konuşmada; büyük bir sorumluluk aldıklarını, geçirilen seçimin çeşitli nedenlerden dolayı bir genel seçim havasına büründürüldüğünü, çok etkili ve yoğun karşı kampanyaya karşı milletin tekrar kendilerine güvenerek yetki verdiğini belirterek “ Biz de bu güvenin gereğini daha fazla çalışarak, vatandaşı daha fazla dinleyerek, onlara daha fazla hizmet götürerek yerine getirmeye çalışacağız. Kamusal menfaati kişisel menfaatlerin üzerinde tutup, hak sahiplerinin haklarını korumaya gayret edeceğiz. İnsanlarımız her şeyi affediyor ama adam yerine konmamayı affetmiyor. Seçilmişler olarak bizim en büyük görevimiz bundan önce olduğu gibi bundan sonra da milleti adam yerine koyup millet için çalışmak olacak.” dedi.

Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin ise konuşmasında Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Kadir Topbaş’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “ Büyükşehir Belediyesi Pendik’e çok büyük yatırımlar, hizmetler yaptı, İnşallah Pendik olarak yeni dönemde de Büyükşehir Belediyesi yatırımlarından daha fazla pay alacağımızı umuyoruz” dedi.

Belediyedeki programın ardından Pendik’te vatandaşlarla ve esnafla bir araya gelen her iki başkana da yoğun ilgi olduğu gözlendi.

Ana Sayfa Tüm Haberler