29.1.2015 00:00
Geçtiğimiz yıl çok sayıda kültür merkezi, spor kompleksi ve bilgi evi kazanan Pendik, yakında yenileriyle buluşuyor. Ahmet Yesevi Kültür Merkezi’nin Mart, Kavakpınar Kültür Merkezi ile Velibaba Sosyal konutlarının Nisan, Hükümet Konağı’nın ise yaz başında hizmete girmesi hedefleniyor.
25.1.2015 00:00
Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen kamu kurum idarecileri ve muhtarlar toplantısında Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin okullarda güvenliği artırmak amacıyla ilçedeki tüm okulların içine ve çevresine kamera yerleştirileceğini belirtti.
18.1.2015 00:00
Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin ve beraberindeki heyet Suudi Arabistan Taif Belediyesini ziyaret ederek Başkan Mimar Halid Muharric ile bir araya geldi.Her iki başkan da Pendik ve Taif belediyeleri arasında işbirliğini geliştirme konusunda fikir alışverişinde bulundular.
16.1.2015 00:00
Pendikspor yönetimi sezonda 2. yarının başlaması nedeniyle düzenlenen basın toplantısında ara sezonda gerçekleştirdiği yeni transferleri tanıttı. Kulüp Başkanı Sami Bayram takımın yeni transferlerle daha da güçlendiğini belirtirken, Belediye Başkanı Şahin ise Pendikspor’un her yönden şampiyonluğa hazır olduğunu kaydetti.
13.1.2015 00:00
Şehirler değişen, yenilenen, yaşayan bir organizmadır. Bu organizma canlı ve cansız yapılardan teşekkül eder. Ancak organizmanın yaşam şekilleri ve ilişki biçimlerini belirleyen, kent kültürü olarak tanımlanan organizasyon da şehrin bir parçasıdır.
İlk Geri 1 2 3 4 5  » İleri Son 
Dr. Kenan ŞAHİN
Pendik Belediye Başkanı