4.2.2016 00:00
İstanbul Anadolu Yakası Belediye Başkanları Koordinasyon Toplantısı, Dr. Kenan Şahin’in ev sahipliğinde Pendik’te gerçekleştirildi. Konuk Belediye Başkanları, toplantıdan sonra PenCR Sanat Kahve ve Kızılay Kan Bağışı noktasını da ziyaret ettiler.
3.2.2016 00:00
İstanbul Anadolu Yakası Belediye Başkanları koordinasyon toplantısı Dr. Kenan Şahin’in ev sahipliğinde Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.
2.2.2016 00:00
Andy-Ar’ın Yerel Yönetimler Performans Araştırması’nın İstanbul ayağında Avrupa ve Asya yakasının en başarılı belediye başkanları belirlendi. İlçelerde yapılan araştırmada vatandaşa ‘Hizmet memnuniyeti’, ‘Halka yakınlık’ ve ‘Tanınırlık’ olmak üzere 3 kategoride sorular yöneltildi. Andy-Ar’ın anketinde ‘üst sıralarda yer alan belediye başkanlarıyla sohbetimiz devam ediyor. Bugünkü konuğum da özellikle ‘hizmet’ kategorisinde Asya yakasında dikkat çeken bir başarı sağlayan Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin...
26.1.2016 00:00
İstanbul’daki belediye başkanlarının performanslarının değerlendirilmesi amacıyla Andy-Ar Araştırma Şirketi tarafından yapılan anket sonucunda Pendik Belediye Başkanı Şahin hizmet memnuniyetinde Anadolu yakasının en başarılı belediye başkanlarından biri olarak 2. sırada yer aldı.
17.1.2016 00:00
Dr.Kenan Şahin Başbakanımız Prof. Dr.Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti İstanbul İl Danışma Meclisi'ne katıldı.
İlk Geri 1 2 3 4 5  » İleri Son 

Dr. Kenan ŞAHİN
Pendik Belediye Başkanı